Witaj, Gość
 


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regulamin Forum

SHOX Offline
Administrator
#1
Exclamation 
Autor wątku
Regulamin.

1. Na forum niedopuszczalne jest:

1.1. Publikowanie treści niezgodnych z obowiązującym w Polsce prawem oraz podstawowymi zasadami etyczno-moralnymi (np. propagujących pornografię, alkoholizm, narkomanię, rasizm, przemoc lub inne patologie życia społecznego oraz umieszczanie treści powszechnie uznanych za wulgarne).
1.2. Nie umieszczamy bezpośrednio żadnych zdjęć erotycznych i obraźliwych w postach oraz sygnaturze.
1.3. Umieszczanie informacji niezgodnych z tematyką poszczególnych działów forum.
1.4. Obrażanie innych uczestników oraz prowokowanie sytuacji konfliktowych.
1.5. Zaśmiecanie forum niestosownymi materiałami.

2. Całą odpowiedzialność za publikowane treści ponosi tylko i wyłącznie ich autor, a tematy niezgodne z powyższymi ustaleniami będą usuwane z forum.

3. Przed wysłaniem tekstu przeczytaj uważnie, sprawdź, czy jest zgodny z ustaleniami regulaminowymi, czy nie zawiera błędów, czy wnosi coś do dyskusji i jest na temat.

4. Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się, więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

5. Rejestrując się:

5.1. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz).

5.2. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili, jeśli zajdzie taka potrzeba.

5.3. Zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

5.4. Przyjmujesz do wiadomości, że skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum.

5.5. Przyjmujesz do wiadomości, że adres e-mail jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał starego). Tylko administrator ma dostęp do Twoich danych.

6. Ponad to:

6.1. Jeśli Twój post/temat zniknął, nie zakładaj tematów typu "Mój post/temat zniknął". Poczekaj na PW od administratora/moderatora z powodem usunięcia wątku. W przypadku braku owej wiadomości, należy wysłać PW do któregoś z administratorów/moderatorów.

6.2. Posty, które nie mają jednoznacznego przesłania będą zamykane/usuwane.

6.5. Każdy użytkownik ma prawo do założenia tylko jednego konta. W przypadku wykrycia, że użytkownik posiada więcej niż jedno konto - wszystkie konta zostaną zbanowane.

8. Na forum nie umieszczamy:
- wszelkich linków referencyjnych, z których czerpiemy jakieś korzyści,

9. Wszelkie sprawy sporne prosimy kierować do administratora forum.


Jak pisać:

1. Pisz zwięźle i na temat.
2. Zanim założysz wątek sprawdź, czy temat już nie był omawiany.
3. Postaraj się, by tytuł wątku, który zakładasz był czytelny i zrozumiały.
4. Odpowiadając na post, cytuj tylko potrzebne fragmenty, a resztę wycinaj.
5. Nigdy nie cytuj sygnaturek (podpisów)!
6. Jeśli zadajesz komuś pytanie, sformułuj je precyzyjnie.

Czego unikać:

7. Nie przeklinaj.
8. Nie publikuj ogłoszeń ani reklam! Do ich publikacji służą serwisy ogłoszeniowe lub wyznaczone fora.
9. Nie spamuj - nie zamieszczaj tej samej informacji w wielu miejscach.
10. Nie publikuj wątków niezgodnych z tematyką danego forum.
11. Nie wklejaj całych cudzych wypowiedzi lub artykułów - wystarczy je omówić lub podać link z odpowiednim komentarzem.
12. Nie wklejać "obrazków-potworów". Postaraj się dopasować wklejany obrazek do rozdzielczości strony.

Poza tym:

13. Ignoruj posty - użytkowników, których jedynym celem jest dokuczanie i krytykowanie. Twoje odpowiedzi na takie posty tylko zachęcą do dalszej niepożądanej działalności. Wystarczy, że zgłosisz problem administratorowi.
14. Uważaj z humorem i ironią! Mogą być niezrozumiałe albo obraźliwe. Możesz używać "emotikonów", czyli symboli oznaczających Twój nastrój.
15. Jeśli dyskusja przerodzi się w prywatną wymianę poglądów, kontynuuj ją poza forum pocztą e-mail.
16. Jeśli chcesz zwrócić komuś uwagę, zrób to kulturalnie, najlepiej na adres prywatny. Staraj się doradzać innym, a nie wyśmiewać ich - każdy był kiedyś początkujący
17. Opcja ukrywania użytkowników decyzją klubu została wyłączona.
18.Stosuj opcję "Podgląd" i "Pisownia" zanim opublikujesz post na forum.

Jeśli piszesz bez zachowania podstawowych zasad gramatyki, ortografii i stylistyki trudno komuś będzie się przedrzeć przez "gĄsZcZ wyRAZuW" lub czegoś "jeshtsche gorschego" i odpowiedzieć na Twoje pytanie. Wbrew pozorom nie jest to śmieszne dla osób, które czytają i chcą zrozumieć. Świadczy to o braku szacunku do innych.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Forum - BMW


Theme © iAndrew 2023 - Forum software by © MyBB .
© BMW-SHOX.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.